Facebook

Ustaw kierunek malejący

16 produkt(ów)

na stronę

Panele grzewcze na podczerwień

Oprócz mat grzewczych na podczerwień Greenie  oferujemy też innowacyjne ogrzewanie podczerwienią w postaci paneli grzewczych na podczerwień. Panele grzewcze Greenie Heat są połączeniem najnowszej technologii bezpiecznego promieniowania podczerwonego (tak jak słóńce) i wyjątkowego, nowoczesnego stylu.

Panele grzewcze Greenie łączą w sobie wygodę instalacji tradycyjnych grzejników wolnostojących i wyjątkowe właściwości maty grzewczej. Zaletą paneli grzewczych Greenie są niskie koszty instalacji. Można zamontować je samodzielnie na ścianach, suficie, zagospodarowanej powierzchni lub jako grzejniki wolno stojące. Przy każdym panelu grzewczym znajduje się system montażowy wraz ze wzornikiem umożliwiającym prosty montaż na ścianie lub suficie. Panel można podłączyć do sieci zwykłą wtyczką lub sterować nimi za pomocą termostatów.

 

      Panele grzewcze zapewniają wysoki komfort użytkowania. Włączamy je tylko wtedy, kiedy są potrzebne. W połączeniu z termostatem uzyskujemy programowalny, w pełni automatyczny i oszczędny system ogrzewania. Działanie paneli jest odczuwalne już po 10 minutach od włączenia.

W naszej ofercie posiadamy panele różnych rozmiarów i wykończeniu, tak by mogli Państwo dopasować produkt do swoich potrzeb. Posiadamy trzy wersje paneli: białe z ramką, czarne hartowane szkło oraz lustro. Nasz produkt będzie wspaniałym elementem każdego wnętrza i nada mu ciekawy wygląd.