Facebook

Ustaw kierunek malejący

Produkty 1 do 24 z 37

na stronę
Strona:
  1. « poprzednia
  2. 1
  3. 2

Ogrzewanie Podczerwienią

Systemy ogrzewania podłogowego od Greenie – ekologia i cięcia rachunków za prąd

W zimniejszych okresach w ciągu roku wszystkim zależy na tym, aby zarówno w gospodarstwie domowym jak i w pomieszczeniach biurowych panowała odpowiednia temperatura.  Jest ona niezbędna do prawidłowego funkcjonowania i pomaga uniknąć przeziębienia oraz chorób reumatycznych w przyszłości. Ogrzewanie pomieszczeń nie jest tanie i potrafi znacznie uszczuplić domowy budżet, nawet dla firmy jest to zawsze dodatkowy koszt. Jeśli dodatkowo mamy świadomość, że nawet połowa energii potrzebnej do wygenerowania ciepła marnuje się w trakcie transportu do standardowych grzejników, zaczynamy myśleć o tańszej i wydajniejszej alternatywie. Współczesna technika oferuje wiele rozwiązań grzewczych, które pozwalają uwolnić się od ogrzewania ekogroszkiem, gazem czy szkodliwym dla powietrza węglem. Firma Greenie ma do zaoferowania kilka ciekawych produktów, które skutecznie ogrzeją pomieszczenia, są ekologiczne i co najważniejsze – pozwolą wygenerować oszczędności.

Elektryczne maty i panele podłogowe od Greenie  – ciepło z promieniowania podczerwonego 

 

Produkty od Greenie korzystają z innowacyjnej i ekonomicznej technologii grzewczej wykorzystującej ciepło promieniowania podczerwonego. Wykonane w nanotechnologii węglowe rurki naniesione na polimerowy kompozyt pełnią funkcję opornika. Podłączone do prądu dzięki sprytnemu wykorzystaniu praw fizyki emitują promieniowanie podczerwone zwane też promieniowaniem cieplnym, naturalnie występującym w przyrodzie. Ten rodzaj ciepła generuje Słońce i oddają je wszystkie nagrzane obiekty.  Co ważne, maty zainstalowane pod podłogą szybko się nagrzewają i po około 10 - 15 minutach można już wyraźnie odczuć zmianę temperatury. Nie generują one szkodliwego promieniowania magnetycznego, tylko promieniowanie cieplne, które ogrzewając bezpośrednio podłogę potrafią skutecznie podnieść temperaturę w całym pomieszczeniu. Wielkim atutem tego systemu ogrzewania elektrycznego jest fakt, że w przeciwieństwie do podgrzewania tradycyjnego nie ma zagrożenia zaczadzeniem czy ulatnianiem się gazu. Produkt jest bezpieczny, prosty i tani w eksploatacji.

Elastyczne maty grzewcze ekonomia i łatwość w montażu

 

Zainstalowane elastycznych i łatwych w montażu mat np. pod podłogami we wszystkich pomieszczeniach domu o powierzchni 150m2 pozwolą na uzyskanie już w pierwszym roku oszczędności rzędu 4 tysięcy złotych w stosunku do ogrzewania na gaz ziemny. Wielkim atutem jest fakt, że panelami można sterować z małego panelu termostatu, który w przeciwieństwie do kotłów grzewczych nie zajmują przestrzeni i nie generują zagrożenia z powodu zużywania się. Co więcej można ustawić programy cieplne, które ogrzeją wybrane przez nas pomieszczenia. Grzanie podłogowe pozwala na zrezygnowanie z noszenia obuwia w pomieszczeniu. Dzięki temu nie złapiemy przeziębienia z powodu chodzenia boso po zimnej podłodze. To samo dotyczy naszych pociech, które mogą zejść z pełnego kurzu dywanu na tak ogrzewaną posadzkę bez obaw o wyziębienie. Maty od Greenie są dostępne w rożnych rozmiarach. Wybrane modele dzięki segmentowej budowie pozwalają na dopasowanie ich do każdego metrażu.

Panele ścienne – wydajność i elegancja

 

Z kolei grzewcze panel ścienne i sufitowe od Greenie są jeszcze łatwiejsze w instalacji. Wystarczy je powiesić na dołączonych zestawie do montażu i podłączyć do wtyczki. Wszystkie panele w ofercie od Greenie mają przypisaną powierzchnię pomieszczenia, które skutecznie ogrzeją. Dzięki temu uzyskamy wydajne źródło ciepła, które doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach o szczelnych oknach i ocieplonej fasadzie budynku. Przykładowo Oprócz oszczędności i bezpieczeństwa panele grzewcze oferują również walor estetyczny -  w zależności od modelu oferują białe, szklane lub lustrzane powierzchnie. Mogą one stanowić wspaniałe uzupełnienie aranżacji nowoczesnego mieszkania lub biura.