Facebook

Ustaw kierunek malejący

Produkty 73 do 96 z 113

na stronę

Zasilacze i akcesoria do taśm LED

W naszej ofercie znajdują się także zasilacze, ściemniacze i sterowniki, przeznaczone dla taśm LED.

Zasilacze są dostępne w różnych mocach w zależności od potrzeb – od 14W do aż 350W. Wybierając zasilacz, trzeba pamiętać aby był o wyższej mocy niż łączna moc taśmy. Zasilanie niskim napięciem jest bezpieczne dla ludzi i zwierząt, nawet w przypadku bezpośredniego kontaktu. W zależności od miejsca instalacji do wyboru są zasilacze standardowe oraz wodoodporne, które sprawdzą się w miejscach narażonych na wilgoć, np. kuchniach, łazienkach czy na zewnątrz.

 

      Ściemniacze służą do sterowania taśmami białymi. Dzięki nim mamy możliwość włączania i wyłączania taśmy oraz sterowania natężeniem światła. Pilot, w przypadku radiowego ściemniacza, ma daleki zasięg działania.

W taśmach wielokolorowych (RGB) możemy w łatwy i płynny sposób zmieniać kolory dzięki zastosowaniu specjalnego sterownika radiowego lub na podczerwień. Mamy też możliwość wybrać różne programy świecenia jak np. migotanie, ściemnianie lub płynne przechodzenie kolorów albo wybrać jeden kolor świecenia.

 

      Posiadamy również Serię I, która posiada dotykowy ściemniacz pozwalający na sterowanie taśmą LED. Umożliwia włączanie, wyłączanie oraz ściemnianie taśmy, a dzięki wbudowanej pamięci, pamięta ostatnie ustawienia.