Facebook

Ustaw kierunek malejący

Produkty 73 do 96 z 128

na stronę

Taśmy i listwy LED

Zaletą taśm Greenie LED jest przede wszystkim bardzo mały pobór prądu. Oferujemy szeroki wybór barw światła: białą ciepłą lub zimną, czerwoną, zieloną, niebieską oraz RGB (wielokolorową). Dzięki taśmom LED, mamy możliwość tworzenia oświetlenia o dowolnej długości i dowolnym kształcie, a za sprawą jej małych wymiarów otwierają się przed nami nieograniczone możliwości montażowe. Spód taśmy LED pokryty jest samoprzylepnym paskiem Scotch 3M, co sprawia, że jej montaż jest niezwykle prosty. Posiadamy taśmy w trzech kategoriach wodoszczelności: IP40 ze standardową ochroną przed wnikaniem ciał obcych; IP65 pokrytą warstwą silikonu, pyłoszczelną, odporną na wilgoć i tymczasowy kontakt z wodą oraz IP68 pokrytą warstwą silikonu i zabezpieczoną gumowym tworzywem, odporną na długotrwałe przebywanie w wodzie. Taśma LED zasilana jest prądem 12V lub 230V (specjalna wersja taśmy IP68). Wybierając zasilacz, trzeba pamiętać był o wyższej mocy niż łączna moc taśmy.

 

     W taśmach wielokolorowych (RGB) możemy w łatwy i płynny sposób zmieniać kolory dzięki zastosowaniu specjalnego sterownika radiowego lub na podczerwień. Mamy też możliwość wybrać różne programy świecenia jak np. migotanie, ściemnianie lub płynne przechodzenie kolorów albo wybrać jeden kolor świecenia.

 

     Taśmy LED stały się szczególnie popularne w aranżacjach wnętrz. W efektowny sposób podkreślają wybrane przez nas elementy wnętrza i pozwalają na zmianę nastroju w pomieszczeniu. Z powodzeniem mogą być stosowane zarówno w rozwiązaniach domowych jak i biurowych, a każdemu pomieszczeniu nadadzą wyjątkowy wygląd. Świetnie sprawdzą się też do oświetlania obiektów reklamowych takich jak np. banery.