Facebook

Ustaw kierunek malejący

Produkty 1 do 24 z 88

na stronę
Strona:
  1. « poprzednia
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4

Reflektory szynowe LED

Reflektory Szynowe LED naszej firmy są nowoczesnym systemem oświetleniowym. Spośród reflektorów szynowych oferujemy reflektory jednofazowe i trójfazowe.

Jaka jest różnica pomiędzy reflektorami jedno- i trójfazowymi? Dzięki reflektorom jednofazowym można stworzyć obwód jednotorowy i kontrolować wszystkie reflektory w systemie szynowym jednocześnie. Takie rozwiązanie sprawdzi się w pomieszczeniach mieszkalnych. Z kolei w reflektorach trójfazowych mamy możliwość stworzyć kilka obwodów co sprawia, że reflektory można kontrolować niezależnie od siebie. Tego typu reflektory są często wykorzystywane w sklepach, biurach i centrach handlowych.

 

Mamy możliwość wybrać kilka mocy świecenia oraz barwę świecenia. Obudowy reflektorów są dostępne w kolorze białym, czarnym lub srebrnym. Reflektory odznaczają się małym kątem świecenia, dlatego dzięki nim można wyeksponować określone elementy w pomieszczeniu. Idealnie sprawdzą się w oświetleniu wnętrz mieszkalnych, nadadzą prestiżowy wygląd witrynom sklepowym oraz uświetnią wystawy w muzeach czy galeriach sztuki. Mogą też być wykorzystywane w obiektach przemysłowych, na przykład do oświetlania wnętrz magazynów lub parkingów zewnętrznych. Oferowane są wraz z wszelkimi akcesoriami umożliwiającymi stworzenie systemu oświetlenia w pełni zdefiniowanego i konfigurowalnego przez użytkownika. Reflektory szynowe cechują się mobilnością i wszechstronnością użycia. Dostępne są w mocach od 4 do 50W, z różnym kątem świecenia oraz różnym typem diod LED.

 

Wybierając oświetlenie warto zwrócić uwagę na współczynnik oddawania barw (CRI). CRI mierzy zdolność źródła światła. Im wyższy współczynnik CRI tym bardziej realistycznie lub naturalnie oddaje barwy przedmiotów. Najwyższy współczynnik CRI, czyli 100, posiada światło słoneczne, które jest uznawane za wzorcowe. Zaraz po nim są lampy LED, których CRI wynosi od 70 do powyżej 80. Decydując się na oświetlenie LED można mieć pewność, że przedmioty, które chcemy podświetlić, będą doskonale wyeksponowane.

 

W naszej ofercie posiadamy jednofazowe oraz trójfazowe systemy szynotorów wraz z pełnym wachlarzem złączek. Szyny mogą być mocowane do stropu, ścian, a także podwieszane. Jest możliwość przycinania szyn na dowolną długość.