Facebook

Ustaw kierunek malejący

19 produkt(ów)

na stronę

Lampki biurkowe LED

W naszym sklepie oferujemy nie tylko żarówki czy oprawy LED, ale również lampki biurkowe. Wszystkie z nich są wyposażone w wysokiej jakości żarówki LED, dzięki czemu są w stanie emitować intensywne, jasne światło, które niczym nie ustępuje od tego emitowanego przez tradycyjne żarówki. Taki rodzaj światła świetnie nadaje się do pracy. Część modeli posiada wbudowany panel dotykowy, dzięki któremu wedle naszych upodobań możemy zmieniać natężenie światła – rozjaśniać lub ściemniać. Lampka posiada ruchome elementy, które można dowolnie ustawić i tym samym dostosować ją do warunków oświetleniowych panujących w pomieszczeniu.


     Obecnie oferujemy 5 różnych serii lampek: Verona, Roma, Milano, Venice oraz Spiral.

Lampki Verona mają klasyczny design i moc 6W, która w zupełności wystarczy, aby zapewnić ponad 1000lux na oświetlanej powierzchni roboczej. Mają standardowy przycisk włączania. Są wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Dostępne są w kolorze białym, czarnym lub czerwonym.

Lampki Roma i Venice wyróżniają się dużą funkcjonalnością. Posiadają specjalny panel dotykowy, dzięki któremu nie tylko włączamy i wyłączmy światło, ale też jesteśmy w stanie regulować jego intensywność poprzez rozjaśnianie i ściemnianie. Ta funkcja sprawia, że możemy dostosować światło odpowiednio do swoich potrzeb. Dostępne są w kolorze białym, srebrnym i czerwonym.

Lampki Milano są najbardziej funkcjonalnym modelem. Oprócz dotykowego panelu i regulacji jasności światła, posiada również ruchomą część ze źródłem światła, która może być ustawiana na dwa różne sposoby. Dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnoczerwonej oraz czarno srebrnej.

Lampki Spiral przykuwają uwagę swoim nietypowym wyglądem. Nadadzą nowoczesnego wyglądu każdemu pomieszczeniu. Dostępne są w dwóch wersjach -srebrnej gładkiej i chromowanej.

 

      Lampka na biurko jest przydatnym elementem zarówno w domu jak i biurze. Sprawdzi się idealnie jako dodatkowe źródło światła, niezbędnego podczas czytania czy pracy przy komputerze. Trzeba pamiętać o tym, że wieczorami górne światło, może nie być wystarczające przy wykonywaniu tych czynności i warto wspomagać się dodatkowym oświetleniem.

Lampki biurkowe LED charakteryzują się nowoczesnym designem, dlatego będą doskonałym elementem dekoracyjnym. Są dostępne w kilku wzorach i kolorach, tak aby mogły sprostać Państwa upodobaniom. Nadadzą ciekawy wygląd pomieszczeniu i przykują wzrok każdego.Wszystkie lampki posiadają stosowne atesty i certyfikaty oraz są objęte gwarancją producenta. Szczegółowe informacje znajdują się w opisie każdego modelu.

 

     Lampki biurkowe LED są energooszczędnymi i funkcjonalnymi lampami na biurko o wysokiej wydajności światła. Zastosowano w nich mocne diody LED, które zapewniają wyjątkowo jasne światło, idealne do pracy. Część modeli wyposażona jest w specjalny ściemniacz obsługiwany przez panel dotykowy. Dzięki temu można zmieniać natężenie światła w zależności od potrzeb naszego wzroku. Ponad to, dzięki regulowanym elementom, lampki można dowolnie ustawiać i dostosowywać oświetlenie do różnych warunków. Posiadają solidną konstrukcję, która zapewnia sprawność przez lata. Charakteryzują się nowoczesnym designem, przez co nadają się nie tylko do pokoju ucznia, ale także do biur czy urzędów.