Facebook
  7 LAT GWARANCJI
  Latarka Ledlenser I5
  Latarka Ledlenser I5
  Cena netto 109,76 zł Cena brutto 135,00
  7 LAT GWARANCJI
  Latarka Ledlenser ISEO3
  Latarka LED LENSER Latarka Ledlenser ISEO3
  Cena netto 118,32 zł Cena brutto 145.53

Ustaw kierunek malejący

Produkty 25 do 26 z 26

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. następna »

Latarki Ledlenser | Przemysłowe

 

Latarki przemysłowe Ledlenser zaprojektowane zostały specjalnie, by wspomóc w ciemnościach każdego pracownika, któremu praca pali się w rękach, ale mimo to nie rozświetla mroku. Dzięki perfekcyjnemu wykonaniu latarki ledowe Ledlenser gwarantują doskonałą jakość światła oraz pomoc w każdych warunkach przez długi czas.

Latarki przemysłowe to szczególna pomoc dla każdego pracownika magazynu, potrzebującego szybkiego i łatwo dostępnego źródła światła. Świetnie sprawdzą się także w pracach IT, będąc idealne jako mobilne, mieszczące się w dłoni latarki, w sam raz do pomocy w oświetleniu zakamarków serwerowni lub sprzętu komputerowego.

Latarka warsztatowa Ledlenser – sprawdzona przez najlepszych 

Każda latarka Ledlenser została wypróbowana przez prawdziwych mistrzów w swoim fachu. Dzięki wysokim notom można mieć pewność, że nigdy nie zawiedzie oraz będzie przydatna w każdej chwili. Szczególnie mniejsze latarki ledowe zasługują na uwagę, gdyż to właśnie one sprawdzą się jako pomoc podczas prac nad drobnymi elementami, jak np. podczas wymiany bezpieczników lub części komputerowych. Większe rodzaje latarek staną się niezastąpione w zakładach produkcyjnych oraz pracy każdego elektryka.

Wśród przemysłowych latarek Led lenser nie zabrakło także czołowych latarek led. Przydadzą się zwłaszcza w pracach, w których potrzebne są obie ręce, jak choćby wysokościowe naprawy elektryki lub skomplikowane operacje sprzętowe w serwerowniach.

Najlepszy wybór mocnych latarek Led lenser

Szczególnie interesująca spośród latarek ledowych Ledlenser jest Led Lenser P4 BM, o długości długopisu. Dzięki temu łatwo mieści się w kieszeni, zaś umieszczony na niej klips pozwala na wygodne przypięcie jej do kieszeni lub paska. 18 lumenów pozwala na komfortowe oświetlenie każdego przedmiotu, zaś waga wynosząca 53 gramy gwarantuje wygodne operowanie nią podczas pracy. Latarka ta pozwala na 8,5 godziny nieustannej pracy dzięki dwóm bateriom AAA, które zasilają wydajną diodę Power LED.

Innym, równie ciekawym produktem jest latarka X21R.2, znacznie różniąca się gabarytami od poprzedniczki. O ile model P4 BM jest świetny do oświetlania niewielkich powierzchni, o tyle X21R.2 doskonale zda egzamin podczas prac w magazynach oraz halach przemysłowych, gdzie potrzebne jest dużo więcej światła. Wyjątkowa moc 3200 lumenów gwarantuje doskonałą jakość oświetlenia nawet na dużych powierzchniach (posiada zasięg do 700 metrów), natomiast wbudowany akumulator to pewność niegasnącego światła przez 40 godzin od pełnego naładowania. Wygodna rączka to zdumiewający komfort użytkowania. 

Latarki przemysłowe Ledlenser - opinie użytkowników