Facebook

Reklamacje, zwroty i wymiana towaru


Jeżeli jakikolwiek zakupiony przez Państwa produkt uległ uszkodzeniu w trakcie użytkowania, na przykład żarówka przestała po kilku miesiącach świecić, prosimy przejść poniżej do punktu 1. REKLAMACJE
.


Jeśli chcą Państwo zwrócić kupiony u nas produkt w ciągu 14 dni od daty zakupu, ponieważ nie spełnia on Państwa oczekiwań, prosimy przejść poniżej do punktu 2. ZWROTY.

Jeżeli planują Państwo wymienić zakupione produkty na inne (np. barwa świecenia żarówek Państwu nie odpowiada i woleliby Państwo inną), prosimy przejść poniżej do punktu 3.WYMIANY

 

1. REKLAMACJE

Wszystkie produkty firmy Greenie Polska Sp. z o.o. Sp. k. posiadają minimum 2 lata gwarancji. Dokumentem potwierdzającym gwarancję jest dokument sprzedaży, czyli paragon lub faktura. Okres gwarancyjny jest liczony od daty wystawienia takiego dokumentu. Jeśli mają Państwo problem z jakimkolwiek produktem zakupionym w naszym sklepie internetowym (żarówka przestała świecić albo nagle zaczęła "migać" itp. itd.), prosimy o odesłanie go na adres:

Greenie Polska Sp. z o.o. Sp. k.
Sklep Ekotaniej.pl
Mokotów BOX – I piętro
ul. Wołoska 16

02-675 Warszawa

Do paczki proszę dołączyć:
- ksero paragonu lub faktury
- wypełniony formularz reklamacji, który można pobrać poniżej

Prosimy o umieszczenie na formularzu swojego adresu e-mail - będą Państwo na bieżąco informowani o przyjeciu oraz statusie reklamacji. Ponad to, status informacji można uzyskać telefonicznie - dzwoniąc na naszą infolinię 22-842-22-32 wew. 3 lub mailowo reklamacje@greenie.pl

Formularz reklamacji


Brak formularza w paczce lub nieprawidłowo wypełniony formularz może przyczynić się do opóźnienia realizacji reklamacji.


__________________________________________________

2. ZWROTY 

Konsumentowi, przysługuje na podstawie art. 27 Prawa konsumenckiego, prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 Prawa konsumenckiego. Termin odstąpienia od umowy zawartej na odległość wynosi 14 dni od momentu wydania.

Przypominamy, iż konsumentem zgodnie z art. 221 Kodeksu Cywilnego jest osoba fizyczna dokonująca czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową. Jeśli więc Kupujący prowadzi działalność gospodarczą i jako dokument sprzedaży otrzymał fakturę, nie przysługuje mu możliwość zwrotu towaru.


Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania.
Bylibyśmy także wdzięczni, gdyby został odsyłany w oryginalnym niezniszczonym opakowaniu.

Prosimy o odpowiednie zapakowanie towaru, tak aby nie zniszczył się podczas dostawy i odesłanie go na adres sklepu stacjonarnego:

Greenie Polska Sp. z o.o. Sp. k.
Sklep Ekotaniej.pl
Mokotów BOX – I piętro
ul. Wołoska 16

02-675 Warszawa

Do paczki proszę dołączyć:
- ksero paragonu
- wypełniony formularz:


Formularz odstąpienia od umowy

Pieniądze za zwracany towar zostaną przelane w ciągu 14 dni od daty dostarczenia towaru do nas, na konto bankowe wskazane przez Państwa w formularzu zgłoszeniowym.

Brak formularza w paczce lub nieprawidłowo wypełniony formularz może przyczynić się do opóźnienia realizacji zwrotu.

 __________________________________________________

3. WYMIANY 

Wymianie podlegają produkty nieuszkodzone, bez śladów użytkowania oraz zapakowane w oryginalne pudełka. Towar można wymienić w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Jeżeli towar wydany w ramach wymiany będzie tańszy lub droższy - skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub mailowo w celu uzgodnienia rozliczenia różnicy.

Jeżeli chcą Państwo wymienić zakupione u nas źródła światła, prosimy o odpowiednie zapakowanie towaru, tak aby nie zniszczył się podczas dostawy i odesłanie go na adres sklepu stacjonarnego:

Greenie Polska Sp. z o.o. Sp. k.
Sklep Ekotaniej.pl
Mokotów BOX – I piętro
ul. Wołoska 16

02-675 Warszawa

Do paczki proszę dołączyć:
- ksero paragonu lub faktury
- wypełniony formularz:

Formularz wymiany towaru


Brak formularza w paczce lub nieprawidłowo wypełniony formularz może przyczynić się do opóźnienia realizacji wymiany towaru.

 __________________________________________________


Oświadczamy, że w przypadku zwrotu, wymiany lub reklamacji
nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem.


Nie odbieramy przesyłek skierowanych do Paczkomatów - paczki prosimy nadawać tylko i wyłącznie na wyżej wskazany adres (siedziba naszej firmy).