Facebook

DLACZEGO MY?


Certyfikat RZETELNA FIRMA

Jako potwierdzenie wiarygodności, terminowości i uczciwości naszej firmy i sklepu internetowego Ekotaniej.pl uzyskaliśmy najbardziej rozpoznawany na polskim rynku certyfikat rzetelności - Rzetelna Firma.

 

Możliwość odbioru osobistego

Jako jeden z nielicznych sklepów internetowych sprzedających źródła światła LED, ekologiczne ogrzewanie podczerwienią oraz rozwiązania z zakresu energii odnawialnej oferujemy możliwość odbioru osobistego zakupionego towaru - miejsce, w którym mogą Państwo nas odwiedzić, porozmawiać oraz zasięgnąć opinii.

Bezpieczeństwo dostaw

Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo dostaw zakupionych przez Państwa towarów w sklepie internetowym Ekotaniej.pl, współpracujemy z wyselekcjonowanymi firmami transportowymi, które są w stanie zapewnić odpowiednią jakość usług.


Testy i pomiary produktów

Jako jeden z nielicznych sklepów inernetowych i dystrybutorów dokonujemy niezależnych testów oferowanych produktów, aby potwierdzić ich jakość oraz parametry.Gwarancja jakości

Wszystkie oferowane przez nas towary są dokładnie testowane przed wprowadzeniem ich do sprzedaży. Dzięki temu mamy pewność, że kupowane przez Państwo produkty mają odpowienie parametry jakościowe.


Wysoka jakość produktów

Nasz firma Greenie Polska Sp. z o.o. Sp.k. sprzedaje towary własnej marki Greenie, która tworzona jest w oparciu o najwyższej klasy komponenty i materiały. Marka Greenie charakteryzuje się najlepszą klasą wykonania.


Możliwość zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni

Jeżeli z jakiegoś powodu nie są Państwo zadowoleni ze swojego zakupu, prosimy o informację i odesłanie zakupionego produktu zgodnie z informacją zawartą na stronie dot. zwrotów towarów - Informacja.