Facebook

Wybrane realizacje oświetleniowe LED


Realizacje oświetlenieniowe możemy podzielić na mieszkaniowe oraz przemysłowe i uliczne.

Realizacje mieszkaniowe w większości przypadków klienci wykonują samodzielnie. Nasza rola polega na:
- doradztwie w doborze zamienników LED oraz kalkulacji oszczędności oraz zwrotu z inwestycji dla projektów wymiany istniejącego oświetlenia na LED.
- wyborze oświetlenia, pomiarach światła i projektach graficznych (analiza spektralna oświetlenia) dla nowych obiektów.

W obydwu przypadkach prosimy o kontakt na adres: sklep@ekotaniej.pl. Prosimy przesłać informację o powierzchni mieszkania lub obecnie używanym oświetleniu, na podstawie tych danych przygotujemy projekt zawierający kalkulację zwrotu z inwestycji oraz możliwych do uzyskania oszczędności rocznych.

W Polsce klienci jeszcze nie "czują" zapotrzebowania na energooszczędne oświetlenie. Co miesiąc płacimy rachunki za energię elektryczną - koszt jest relatywnie nieduży, więc nie przywiązujemy do niego wagi i nie zdajemy sobie ile możemy zaoszczędzić.  Większość z oszczędności prezentowanych na licznikach w prawym górnym rogu ekranu pozyskali nasi klienci cało-mieszkaniowi.

 

Realizacje przemysłowe i uliczne

W tych projektach szczególnie istotny jest czynnik zwrotu z inwestycji. Realizujemy te projekty, gdzie koszt zakupu oświetlenia LED zwróci się w okresie gwarancyjnym. Inwestor nie ponosi więc żadnego ryzyka.

Dla każdego projektu wykonujemy profesjonalne projekty oświetleniowe, wykonujemy także pomiary natężenia światła oraz zużycia energii przed i po wymianie na LED. Specjalizujemy się w halach wilelko-powierzchniowych oraz oświetleniu ulicznym dla Gmin. Prosimy o kontakt na: sklep@ekotaniej.pl

Przykładowe realizacje:

hala Logistics_1 Logistics_2

Realizacja oświetlenia LED w warsztatach i garażach firmy transportowej z Piaseczna. Użyte zostały naświetlacze oraz świetlówki LED. Koszt inwestycji zwróci się w postaci oszczędności energii w ciągu 13 miesięcy.

 

Parking1 Parking2 Parking3 marki11

chynow2 warszawa4 marki_projekt LED ST 30W

 

Zaufało nam już wiele gmin, dla których przygotowaliśmy specjalną ofertę na oświetlenie uliczne LED. Specjalizujemy się w oświetleniu ulicznym zarówno dla gmin miejskich jak i wiejskich. Oświetlenie dobieramy w oparciu o normy na bazie pomiarów oraz projekcji. W realizowanych z nami projektach samorządy nie ryzykują - koszt inwestycji zwraca się w czasie trwania gwarancji.