Facebook

Wydajne oświetlenie dla hal magazynowych, produkcyjnych i handlowych

 
Właściwe oświetlenie jest jednym z warunków prawidłowego funkcjonowania wszelkich zakładów przemysłowych. Optymalne dla wielkopowierzchniowych obiektów systemy świetlne LED pozwalają na redukcję wydatków związanych z opłatami za energię elektryczną, usługami konserwacyjnymi i wymianą lamp. Zastosowanie oświetlenia LED pozwala także sprostać ograniczeniom przyłącza elektrycznego - moc zastosowanych urządzeń świetlnych LED to tylko 20-30% mocy oświetlenia tradycyjnego.

Korzystając z naszych rozwiązań oświetleniowych możesz poprawić bezpieczeństwo i samopoczucie swoich pracowników i jednocześnie znacząco obniżyć rachunki za prąd. Oświetlenie LED marki Greenie pozwala zredukować koszty oświetlenia nawet o 80%. Jednocześnie oferujemy czyste białe światło o bardzo dobrych parametrach, wolne od efektu stroboskopowego, który powoduje zmęczenie i wywiera niekorzystny wpływ na jakość pracy.

Dlaczego oświetlenie typu LED jest korzystne dla Twojej firmy?

       redukcja kosztów oświetlenia,

       gwarantuje najlepszą jakość światła oraz niezawodność,

       stwarza idealne warunki pracy dla Ciebie i Twoich pracowników,

 

Oferujemy specjalną ofertę dla firm, w której proponujemy idealne rozwiązania bazujące na diodach LED. Możemy także wykonać na zamówienie oświetlenie o dowolnych parametrach.

Poniżej charakterystyka oferowanych typów oświetlenia przemysłowego. Żarówki przemysłowe typu Alu Corn

Rynkowa nowość - obecnie najbardziej wydajny pod względem oszczędności energii oraz kosztów zamiennik tradycyjnych lamp sodowych, rtęciowych lub metahalogenkowych. Przy dookólnym rozsyle światła może być z powodzeniem stosowana w dotychczasowych oprawach o pionowej lub poziomej orientacji - najczęściej w reflektorach oraz 'kubłach' przemysłowych (goliat). Zastosowanie wewnętrznego aluminiowego trzpienia oraz aktywnej wentylacji pozwala osiągnąć bardzo dużą wydajność – ponad 100Lm/W. Przy aktywnym chłodzeniu, żarówka się nie nagrzewa (temperatura przy pracy 24h/dobę nie przekracza 36°C), co z kolei gwarantuje jej długowieczność, a nam pozwala udzielić 3-letniej gwarancji. Współczynnik mocy (power factor) PF > 95%. Dzięki wykorzystaniu gwintu E40 lub E27 może bezpośrednio zastąpić lampy starego typu. W przypadku lamp sodowych i metahalogenków konieczne jest ominięcie ‘dławika’.

Świetnie sprawdzi się w halach i magazynach, ale także jako oświetlenie uliczne oraz parkowe.

Produkt wszechstronnie sprawdzony oraz przetestowany – posiada atest niemieckiego TUV.


Zalety:

prosty montaż w obecnych oprawach,

3-letnia gwarancja,

wydajność świetlna ponad 100Lm/W,

wysokiej jakości diody amerykańskiego producenta, firmy BRIDGELUX,

certyfikaty i atesty: TUV, ETL, CE, RoHs,

unikalny system chłodzenia gwarantujący bezawaryjne działanie,

rozsył światła we wszystkich kierunkach,

wyjątkowo krótki czas zwrotu z inwestycji – jeszcze w okresie gwarancyjnym.

 

Żarówki przemysłowe LED Alu Corn

W ofercie posiadamy żarówki LED AluCorn o mocy od 20W do 100W, zarówno na gwincie E40 jak i E27. Na życzenie klienta wykonujemy żarówki wg. określonej specyfikacji dotyczącej barwy światła, mocy oraz rodzaju mocowania.