Facebook

Projekty oświetleniowe i audyty energetyczne

 

W naszej ofercie usług dla Firm znajdą Państwo:

wykonywanie projektów oświetleniowych umożliwiających idealne dopasowanie źródeł światła do aktualnych oczekiwań i potrzeb związanych z natężeniem światła.

wykonywanie audytów energetycznych i projekcji finansowych ze wskazaniem technicznych możliwości wygenerowania oszczędności w bieżącym zużyciu energii elektrycznej. Przeprowadzając taki audyt jesteśmy w stanie wskazać optymalne zamienniki w ofercie oświetlenia LED, które zagwarantują najszybszy zwrot z inwestycji. W większości projektów jesteśmy w stanie zmniejszyć zużycie energii elektrycznej wykorzystywanej do oświetlenia o ponad 60% i zapewnić zwrot z inwestycji w okresie do 2 lat (często osiągamy w danym projekcie zwrot w ciągu 9-12 miesięcy, co oznacza 100-130% zwrotu zainwestowanych środków w ciągu roku], przy 36 miesięcznej gwarancji na zastosowane produkty).


Przed realizacją dużych inwestycji oświetleniowych lub na życzenie klienta wykonujemy projekty fotometryczne, które mają na celu  zapewnienie oświetlanym obiektom odpowiedniego poziomu naświetlenia. W projekcie przedstawiana jest wizualizacja graficzna, szczegółowy rozkład współrzędnych opraw oraz wszelkie inne istotne parametry oświetlenia.  

Przy realizacji oświetlenia dróg publicznych badamy także spełnienie wymagań norm dla danej klasy drogi.

Projekty wykonujemy przy użyciu programów Dialux lub Relux. Posiadamy pliki fotometryczne (pliki IES) dla wszystkich oferowanych źródeł światła przemysłowych i ulicznych, opraw sufitowych, paneli, naświetlaczy, świetlówek LED itd.

Cały projekt zawiera kilka-kilkanaście stron - poniżej przykładowe zrzuty ekranu z projektów. 

mocne doswietlenie miejsc rozladunku

klinika korytarz top

hala_zeran_luxstrona z projektu_rozmieszczenie lamp