Facebook

Liniowe oświetlenie LED dla biur, hal przemysłowych i handlowych

 

 Stworzyliśmy specjalną ofertę dedykowaną dla właścicieli i zarządców biur, urzędów, lokali użytkowych, szkół oraz innych miejsc wykorzystujących do tej pory tradycyjne świetlówki fluorescencyjne. Oferta zakłada wymianę tradycyjnego oświetlenia na LED i tym samym redukcję kosztów o ponad 50% na zawsze. Zwrot z inwestycji uzyskujemy zwykle w czasie krótszym niż 3 lata (krótszym niż okres gwarancyjny). Dla biur proponujemy przede wszystkim świetlówki oraz panele LED.

 

 Świetlówki LED są zamiennikiem tradycyjnych świetlówek fluorescencyjnych. Montowane mogą być do obecnych opraw, gdzie obecnie świecą tradycyjne świetlówki, z tym że wymagają usunięcia (odłączenia) z nich balastu i starterów. Zużywają 2, 3-razy mniej energii w porównaniu do świetlówek fluorescencyjnych. Mają kilkukrotnie większą żywotność. Co ważne, w odróżnieniu od tradycyjnych świetlówek - częste włączanie i wyłączanie nie skraca ich żywotności. W naszej stałej ofercie mogą Państwo znaleźć świetlówki – T8 oraz T5 o różnej mocy oraz długości. T5 oferowane są z wbudowanym sterownikiem lub z oprawą. Każda długość świetlówki dostępna jest także w wersji z matową lub przezroczystą przesłoną. Przesłona matowa zapewnia lepsze rozproszenia światła na boki. W biurach najczęściej stosowana jest barwa biała naturalna, w garażach i halach barwa zimna.

Na zamówienie wykonujemy świetlówki w dowolnej konfiguracji.

Świetlówki LED Greenie

 

Zalety świetlówek LED marki Greenie:

w odróżnieniu od konkurencji stosujemy nowoczesne i wysoce wydajne trójwarstwowe diody smd 3014

częste włączanie i wyłączanie nie powoduje skrócenia żywotności

wysoka jakość strumienia świetlnego sprawdzona w wielu inwestycjach, zawsze bez zastrzeżeń

kilkakrotnie mniejsze zużycie energii w porównaniu z tradycyjnymi źródłami światła

brak efektu mrużenia bądź efektu stroboskopowego

 

 Kolejną propozycją dla biur są panele LED, które również bazują na wydajnych diodach SMD typu 3014 firmy Epistar. Rozkład dużej ilości diod po krawędziach panelu zapewnia równomierny i jednolity strumień światła z całej powierzchni panelu. Zapewnia to niespotykany dotąd, nowoczesny i estetyczny efekt oświetleniowy - cała powierzchnia świeci równomiernym światłem. Dzięki cienkiej konstrukcji panele wyglądają bardzo nowocześnie w każdym pomieszczeniu, nadając ekskluzywny charakter wnętrz. Można je montować w lub pod sufitem, ale także na ścianach. Do każdego panelu dołączony jest system montażu podwieszanego.

Oferujemy panele w różnych rozmiarach i różnych zakresach mocy. W biurach często stosowany jest panel 600x600mm 36W jako zamiennik dla opraw rastrowych z czterama świetlówkami 18W. Panel 600x600mm pasuje także jako wkład do standardowych sufitów podwieszanych w systemie Armstrong.

Nasza podstawowa oferta obejmuje prostokątne panele:

300x300mm - 18W

600x300mm - 18W

600x600mm - 36W

1200x300mm - 45W

1200x600mm - 55W

Panele LED Greenie

 

Wybór barwy świecenia zależy od preferencji Twojej firmy. Na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie wykonać także panele świecące na wybrany kolor. Przy większej ilości jesteśmy w stanie wykonać także panel o rozmiarach dostosowanych do potrzeb klienta. 

W ofercie znajduje się także panel okrągły LED fi 240mm o mocy 14.4W. Panele LED nadają się do wszechstronnego zastosowania ze względu na nowoczesny, płaski design oraz estetyczne właściwości świetlne. Panele wyposażone są w systemy mocowania podwieszanego, uchwyty lub klamry samozaciskowe. Każdy panel posiada zasilacz umożliwiający podłączenie go do standardowej instalacji 230V.

Powyżej zaprezentowaliśmy przykładowe produkty jakie najczęściej stosujemy w biurach. Oczywiście według zapotrzebowania w Państawa firmie możemy zaoferować także inne rozwiązania oświetleniowe LED, takie jak różnej wielkości oprawy sufitowe oraz żarówki LED o każdym typie gwintów i szerokim zakresie mocy oraz barw świecenia. Z przyjemnością dopasujemy odpowiednie oświetlenie do wymogów Twojej firmy, stworzymy kalkulację oraz  zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.