Facebook
YouTube

Ustaw kierunek malejący

Produkty 1 do 24 z 36

na stronę
Strona:
  1. « poprzednia
  2. 1
  3. 2

Turbiny wiatrowe

Turbiny wiatrowe to urządzenia generujące energię elektryczną z wiatru. Energia obrotowa wirnika przekazywana jest do generatora, który zamienia ją w prąd elektryczny, a następnie przesyła do odbiorników prądu lub gromadzi nadwyżki w akumulatorach. W ten sposób tworzony jest prąd bez zużywania zasobów naturalnych – energia kinetyczna wiatru zamieniana jest na energię elektryczną.
Oferujemy przydomowe elektrownie wiatrowe generujące do xxx kWh miesięcznie. Zestaw składa się z wiatraka wraz z generatorem, inwertera, zestawu baterii oraz kontrolera podłączonego do sieci energetycznej. Kontroler jest dyspozytornią energii w gospodarstwie: w pierwszej kolejności przekazuje energię zgromadzoną w bateriach, a w razie jej niedostatku pobiera energię z sieci.
Oferujemy także instalacje samowystarczające, gdzie wiatrak jest jedynym żródłem zasilania w energię elektryczną. Instalacje samowystarczalne stosowane są najczęsciej w siedliskach oddalonych od sieci energetycznych lub domkach letniskowych. Turbiny o niskiej mocy stosowane są także w mobilnych odbiornikach energii jak jachty, kampery lub przyczepy kempingowe.
Generatory wiatrowe doskonale współpracują z ogniwami wotowoltaiczymi
Użytkując tę samą instalację i uzupełniając instalację wiatową w razie bezwietrznej pogody.
Oferujemy turbiny wiatrowe:
- o poziomej osi obrotu
- o pionowej osi obrotu
- zestawy hybrydowe (generatory wiatrowe i ogniwa słoneczne)

Nasz sklep internetowy Ekotaniej.pl oferuje wysokiej jakości wiatraki - turbiny przydomowe w bardzo szerokiej ofercie.