Facebook
YouTube

Ustaw kierunek malejący

Produkty 1 do 24 z 66

na stronę
Strona:
  1. « poprzednia
  2. 1
  3. 2
  4. 3

Lampy, oprawy i panele LED

Lampy LED to nowoczesne oświetlenie do Twojego domu lub biura wykorzystujące technologię, która odmieniła branżę oświetlenieniową. Zastosowanie diod elektroluminescencyjnych jako źródeł światła w lampach i oprawach powoduje do 90% mniejsze zużycie energii przy zachowaniu parametrów świetlnych dotychczas stosowanego oświetlenia żarowego. Lampy LEDowe posiadają dodatkowy atut w postaci niezwykłego designu, który doskonale sprawdzi się w nowoczesnych pomieszczeniach o każdej funkcjonalności :

•  Do Twojego domu polecamy Oprawy LED Greenie, które doskonale spełnią zadanie w każdym pomieszczeniu dzięki szerokiej dostępności barwy świecenia. Występują one w wielu rozmiarach i kształtach, dzięki czemu można je dopasować do każdego projektu wnętrza.

•  Na powierzchnie biurowe idealnym rozwiązaniem będą Panele LED. Tego typu oprawy można dopasować pod indywidualne kryteria za pomocą zróżnicowanych kształtów, rozmiarów oraz barw. Mogą być one montowane bezpośrednio w miejsce zamienianych opraw rastrowych, lub też podwieszane pod sufitem. Dzięki matowej przesłonie, markowym diodom i wysokiej jakości wykonaniu będą wspaniałym elementem dekoracyjnym i oświetleniowym w każdym wnętrzu,

Nasz sklep internetowy z oświetleniem LED – Ekotaniej.pl oferuje najwyższej jakości oprawy i panele LED.